Horor

25.10.2011 08:00

Kristýna Bišingerová    

ŽILA JEDNOU JEDNA PANÍ KTEROU ZA VALKY PROPÍCHLI ŽILA V DOME KDE MELA 2 DCERY A KDYŽ TA PANI UMŘELA TA TI DCERY VYROSTLI 

JEDNA SE MENOVALA NIKOLA DRUHA SE MENOVALA ANIČKA CHTĚLY JÍ POMTÍT A TAK ŠLI ZATÍM KDO JÍ ZABIL ZABIL JÍ jeden MUŽ MENOVAL SE SMTAK VZALI SI NA NEHO MOTOROVKU. ALE NENAŠLI HO A POTOM DOŠLI K VELKÉ JESKINI. ŠLI DO NÍ A UVĚDOMILY SI ŽE TAM BYDLÍ A NAJEDNOU SE NA NE SLÍTLA SÍŤ A OZVAL SE SMÍCH a objevilse SMRTAK A CHTEL JE SNÍST NIKOLA ZAČALA BREČET ANIČKA JÍ UKLIDNOVALA A ZAČALI OBĚ VOLAT POMOC!!! ZASLECHLE JE JEJICH MATKA.

STALA SE TOTIŽ DUCHEM A ŠLA JE ZACHRÁNIT ZACHRANILA ANIČKU ALE NIKOLU NATU ZAPOMĚLA ANIČKA SE PROBRALA A PO CHVILCE SI VZPOMĚLA NA NIKOLU MAMA PRO NÍ LETĚLA A VIDĚLA ŽE NIKOLA BYLA NA PAKČI A VOLALA POMOC. A TEN SMRTÁK JI DO PUSI STRČIL JABLKO A PŘEDSTAVOVAL SI JI JAKO PRASE. 

SMRTAK SE NA CHVÍLY OTOČIL A KDYŽ SE OTOČIL ZPATKY NIKOLA TAMUŽ NEBYLA. KDYŽ SE NIKOLA PROBUDILA TAK BYLA V ŠOKU VIDELA POPRVE SVOJI MAMU. MAMI JIM ŘEKLA ŽE MĚLA POSLANÍ A TAK JE NEMOHLA NAVŠTÍVIT. NO TAK SI TO VŠECHNO ŘEKLI NAŠLI SI NOVY BYT ZAŘÍDILI SI ZAHRADU NAŠLI SI KAMARADI A NAŠLI TAKY TATU S KTERYM SI TO TAKY ŘEKLI NO A ŽILI HUSNĚ AŽ DO SMRTI KONEC.

Zpět